Novinky

MINIONS MARSHMALLOW


08/2015
MINIONS MARSHMALLOW 100g
- ovocná penová cukrovinka so samolepku postavičky MINIONS vo vnútri. Kvalitné suroviny spracované priamo v slnečnom Španielsku. V Amerike odkiaľ cukrovinka pochádza je zvykom si marshmallow opekať nad táborovým ohňom, podobne ako u nás „špekáčky". Niektorí si cukrovinku rozpúšťajú v horkej čokoláde. Všetky možné spôsoby prípravy dorazili i k nám a je už len na vlastnej fantázii, či si mallow upravíte podľa svojej chuti ;)

MICKEY & MINNIE


08/2015
MICKEY & MINNIE heart shape tin 78g
- bonboniérka tvaru plechového srdiečka s plastickým vyobrazením postavičiek hlavných hrdinov licencie Mickey & Minnie, naplnená mliečnymi pralinkami s orieškovým krémom vo vnútri.

TUBES želé


07/2015
FINI TUBES 90g
- plnený pelendrek tvaru rúrky s príchuťou broskyne aleob višne posypaný kyslým cukrom. Dve novinky dopĺňajú portfólio želé TUBES.

JUMBO TORNADO07/2015
FINI Jumbo tornado 50g
- ovocné želé s kyslým posypom. Tvar plnenej rúrky, ktorá sa skladá z vnútornej bielej smotanovej hmoty obalenej 6-timi želé ovocnými príchuťami posypaná kyslým cukrom. Želé obsahuje i ovocné šťavy, z ovocia: jablko, hruška, hrozno, ananás, broskyňa. Vyrobená v slnečnom Španielsku.

MEGATATOOS žuvačka


06/2015
MEGATATOOS 5g
- žuvačka s jahodovou arómou. Každá žuvačka je zabalená v samostatnom obale a je vložená ako keby do multipacku. Spolu s dvomi veľkými tetovačkami na rameno.

HORS drops


05/2015
HORS cukríky 90g drops
- neplnené tvrdé cukríky sa vyrábajú rozpustením cukru vo vode alebo mlieku, čím vznikne sirup a varením až karamelizácia. Podľa hustoty roztoku a výsledného produktu, môžeme nazývať cukrík karamelka, pralinka, drops,... Do dropsovej hmoty sa pridáva farbivo, ovocný extrakt a arómy podľa príchuti, ktorá zvyčajne býva v názve cukríkov. Už vyše 20-rokov výrobca Hors preferuje ručnú výrobu s tradičnými postupmi a unikátnym vlastným vývojom technológii, bez umelých farbív a spadajú pod bezlepkové potraviny.

Chrumkavé jabĺčka


05/2015
Fit Chrumkavé jabĺčka 45g
- z českých Jeseníkov sú spracované priamo v našej materskej firme Klopine. Ide o prírodný produkt, žiadne prísady sa k jabĺčkam nepridávajú. Nakrájané jabĺčka na kocky sú sušené
v sušičke a následne zabalené a pripravené
na predaj. Sušené jablká sa vyznačujú vysokým obsahom vlákniny. Zachované zostávajú aj vitamíny A, skupiny B a pri šetrnom sušení aj dávky vitamínu C. Sušené jablkové plody ocenia aj tí, ktorí sa snažia schudnúť, pretože obsah špeciálnych enzýmov pomáha pri rozkladaní tuku. Vitamíny skupiny B zasa podporujú činnosť mozgu.

FROZEN & ANGRY BIRDS


05/2015
FROZEN, ANGRY BIRDS
- cukrovinka ako lízanka
v rôznom prevedení v dvoch obľúbených licenciách.

Hello Kitty


05/2015
Hello Kitty 14g
- cukrovinka v pútavom puzdre buď na mobil alebo ako peňaženka s motívom Kitty. Obe puzdrá su uzatvarteľné zipsom.

Crunchy


05/2015
FINI CRUNCHY mallow 80g
- jahodové marshmallow s chrumkavým kyslým povrchom, ako nám už názov napovedá, hovorovo u nás poznáme pod „maršmelou". Nadýchané jahodové mallow je ešte ako keby obalené v chrumkavej škrupinke, ktorú tvorí kyslý povrch. Kvalitné suroviny spracované priamo v slnečnom Španielsku sú tiež skvelým lákadlom pre mlsanie. Skrátka netradičná pochúťka sa stáva veľmi módnym a niečim zaujímavým na trhu medzi mallow. V Amerike odkiaľ cukrovinka pochádza je zvykom si marshmallow opekať nad táborovým ohňom, podobne ako u nás „špekáčky". Niektorí si cukrovinku rozpúšťajú v horkej čokoláde. Všetky možné spôsoby prípravy dorazili i k nám a je už len na vlastnej fantázii, či si mallow upravíte podľa svojej chuti ;)

BONGO


03/2015
BONGO 40g
- lahodné kokosové tyčinky v mliečnej alebo tmavej kakaovej poleve. Pri zakúsnutí do tyčinky určite každý ocení najjemnejší kokos na trhu „FAIN". Lahodná chuť kokosu v kombinácii s kvalitnými surovinami obalená
v mliečnej alebo tmavej kakaovej poleve vám vykúzli neopísateľné chvíľky pôžitku.

BERSI VRUTY
03/2015

BERSI VRUTY 110g - kukurično-pšeničné chrumky, extrudovaný výrobok pozostávajúci z kukuričnej i pšeničnej krupice a zemiakových sušených vločiek, v tvare špirálky, ochutený  podľa názvu výrobku: s príchuťou škvariek, s príchuťou hríbov /aj smotany/ a s príchuťou cesnaku.

ONE DIRECTION


02/2015
ONE DIRECTION 6g
- plochá lízanka jahodovej chuti tvaru srdiečka nastoknutá na plastovú paličku s 5-timi textilnými samolepkami a kartou chlapčenskej britsko-írskej hudobnej skupiny ONE DIRECTION. V lízanke sú motívy menené. Celkom môžu nazbierať 90 rôznych textilných samolepiek.

ZOMBIE žuvačka


02/2015
ZOMBIE 5g
- extra kyslý cukrík so žuvačkou sladkej ovocnej chuti. Zelená guľôčka tvorí cukrík s extra kyslou chuťou. Spojením slín sa stáva farbiacim elementom, ktorý neskôr nahradí sladká ovocná chuť žuvačky.

MON cereal snack DARK


10/2014
MON cereal snack dark 25g
- cereálny plátok s vysokým obsahom vlákniny, ktorá priaznivo pôsobí na tráviaci systém. Lahodný chrumkavý cereálny plátok poliaty delikátnou horkou čokoládou /žiadna poleva!!!/ je ideálnym snackom k zakúsnutiu. Pomer kvalitnej horkej čokolády
v plátku tvorí 72% s obsahom kakaovej sušiny 60%, čím sa plátok stáva ešte chutnejším. Mon cereal snack vám dodá tú správnu energiu na celý deň.

KRÓWKA


10/2014
KRÓWKA
- mliečna karamelka je najznámejšou polskou cukrovinkou známa po desaťročia. Krówka je ručne balená karamelka, vyrábaná podľa dlhoročnej tradičnej receptúry s využitím prísad najvyššej kvality. Čerstvo zabalené karamelky časom kryštalizujú a prinášajú typickú lahodnú karamelovú chuť.

ANGRY BIRDS žuvačka


09/2014
BIP ANGRY BIRDS bubble gum tape 25g
- metrová ovocná žuvačka príchuti jahody v plastovej krabičke tvaru puku. Žuvačkový metrový pásik je zvinutý do slimáka. Vrchnák puku je zaujímavý meniacim sa motívom obrazku Angry Birds.

PEPPA PIG


08/2014
PEPPA PIG
- cukrovinka s hračkou, rôzne výrobky.

ANGRY BIRDS


08/2014
BIP ANGRY BIRDS power dips 12g
- lízanka jahodovej chuti v tvare nôžky s práskacím práškom. Lízanku po olíznutí namáčame do práskacieho prášku, ktorý sa pri spojení slín mení na práskaciu zábavku v puse. 
BIP ANGRY BIRDS Lip Pop 23g - lízanka sladkej chuti tvaru cumlíka s dvomi motívmi časti tváre prasiatka alebo vtáčika. Ako držadlo lízanky slúži časť tváre spomínaných zvieratiek zobák alebo rypák. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť i video na linku YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=Mkk1CmbgMqk

BERSI čoko guľôčky


07/2014
BERSI cereal Čoko guľôčky 120g
- extrudovaný kukuričný výrobok, príchuti kakaa, vyrobený špeciálne pre deti a ľudí trpiacich celiakiou, prirodzene bezlepková potravina, bez umelých farbív. Pridaním jogurtu alebo mlieka vytvoríte ideálne raňajky, desiatu pre svoje ratolesti. Kakaové guľôčky sú pripravené i na priamu konzumáciu.

BOOOM cukrík so žuvačkou


06/2014
FINI BOOM 5g
- extrémne kyslý tvrdý drops so žuvačkou. Obe cukrovinky su bezlepkové.

Lízanka bez cukru


05/2014
HORS ovocná lízanka bez cukru
10g - výrobok je bezlepkový, vhodný nielen pre celiakov, ale vďaka svojmu zloženiu surovín s náhradou za cukor i pre osoby
s diagnózou diabetes, ďalej pre tých, čo chcú zredukovať svoju hmotnosť alebo prijať menej kalórií, ochrániť zubnú sklovinu od cukru a pritom si pomaškrtiť na niečom sladkom, kde nemusia kontrolovať GI, kalórie. Sladidlo Isomalt tvorí špeciálny cukor získaný z cukrovej repy, ktorý sa využíva ako náhrada cukru, má všestranné použitie.
Je menej sladší než bežný cukor a obsahuje len polovicu energie (má veľmi málo alebo žiadne kalórie), má malý glykemický index (nezvýši sa hladina cukru v krvi - dôležité pre diabetika), nezanecháva žiadnu nepríjemnú chuť
v ústach, je prospešný k zubom - nepodporuje vznik zubného kazu (rast baktérií v ústnej dutine),..

Béé Béé ovečky


02/2014
HORS Béé Bééé ovečky 100g
- ovocné ploché lízanky
s motívom vyobrazenej ovečky v strede lízanky.
Ide o ručnú výrobu v Českej republike. Každá farebná ovečka je originál.

Fit NATURE


02/2014
Fit NATURE
- nová rada müsli tyčiniek s vysokým obsahom vlákniny, bez chemických konzervantov, bez umelých farbív, zatúpená kvalitnými surovinami vám dodá tú správnu energiu na deň.

MON croissant DUO


01/2014
MON croissant DUO
- dve samostatné plnky kakao a višňa sa spájajú v jednom croissante. Kvalitné suroviny ako múka, kakao, vanilka zo slnečného Španielska, krém z Belgicka ocení každý z nás po zahryznutí. Doprajte si niečo dobré ku kávičke, na desiatu,..skrátka, keď príde chuť.

BRIGIT 90g


01/2014
Brigit 90g
- tyčinka s kokosovou príchuťou v tmavej poleve, kde oceníte lahodné namiešanie sóje, kokosu, rumovej arómy,... opäť tyčinka bez gluténu, vhodná i pre celiakov.
Bobíkův mls 50g - sójová cukrovinka v jogurtovej poleve obohatená o vápnik, v novom obale. Vhodná pre celiakov.

Zimné vriácie


10/2013
HORS
- český výrobca lízaniek a cukríkov drops.
Limitovaná edícia plochých lízaniek so zimným motívom.

MON cereal snack


09/2013
MON cereal snack
- chrumkavý, lahodný cereálny plátok s vysokým obsahom vlákniny poliaty delikátnou mliečnou čokoládou 72% je ideálnym snackom k zkúsnutiu.

Shooter Tornado


09/2013
Shooter Tornado
- kyslé ovocné želé zo 6-tich príchutí ovocných štiav tvaru slamky, čiže duté vnútro. Cukrovinka sa dá využiť ako slamka na rôzne nápoje, miešané drinky,...

Arašidy


08/2013
BERSI arašidy v cestíčku - slaná pochúťka.

Minnie a Monster


06/2013
Monster a Minnie - dve obľúbené licencie pre deti. 
Na výber: lízanka s pukacím práškom, cukrovinky s pohárom vrátane slamky ovinutej okolo pohára, či dievčenská kabelka so sponkami, náramkom na ruku, 2-mi gumičkami do vlasov a samozrejme nechýba ani cukrovinka. Vždy veľké potešenie pre našich najmilších cukrovinka a hračka.

KLET´S


05/2013
KLET´S
- v našom portfóliu FINI máme pestrý výber príchutí, motívov a tvarov žuvačiek. Novinka- žuvačky Klet´s sú tiež
pod značkou FINI a posúvajú kategóriu vyššie k dospelákom. Žuvačky sú bez cukru bez gluténu.Vhodné i pre diabetikov a celiakov. Ako náhrada cukru je použité sladidlo /sorbitol, isomalt, maltitol.../, ktoré nemá žiadne škodlivé účinky. Žuvačky KLET´S si môžete vyberať z 3-och príchutí.

FRYX STICKS


04/2013
BERSI snack FRYX STICKS 100g
- novinka v portóliu BERSI snack. Extrudovaný výrobok tvaru hranoliek ochutený príchuťou buď kečupu alebo majonézy. Zaujímavý design hranoliek s nenápadným bočným priesvitom dovnútra a s komunikáciou priamo na danú príchuť vám pomôže k výberu. Nová rada hranoliek je zameraná pre všetky vekové generácie, ktoré obľubujú hranolky.

BURGER02/2013
BURGER bubble gum 5g
- žvuvačka s jahodovou príchuťou v tvare hamburgeru vo vnútri s tekutou náplňou červeného kečupu s príchuťou jahody. Žuvaním sa dostávajú do pohybu obe čeluste, ktoré majú za následok uvoľňovanie látok vytvárajúcich chuť a vôňu. Tekutá červená náplň vypĺňa vnútro žuvačky a príchuť je jahodová.

BONGO12/2012
BONGO 40g
- lahodné kokosové tyčinky dvoch príchutí. Pri zakúsnutí do tyčinky určite každý ocení najjemnejší kokos na trhu „FAIN" premiešaný s holandskými surovinami. Lahodná chuť kokosu v kombinácii s jemnou príchuťou banánu namočeného v mliečnej poleve alebo mäta spojená s tmavou polevou vám vykúzli neopísateľné chvíľky pôžitku. Ponúkame 2 druhy kokosových tyčiniek.

SIMPLY NUT


08/2012
SIMPLY NUT
- vlaššký orech, lahodná oriešková tyčinka bez polevy, novinka spadá do portfólia simply nut. Oleje orechov obsahujú OMEGA 3 nenasýtene mastné kyseliny, ktoré blahodárne pôsobia na srdce, cievy, znižujú cholesterol /LDL-zlý/, pomáhajú znižovať krvný tlak, podporujú imunitu, priaznivo vplývajú na pokožku, pečeň, sliznicu,rast vlasov, nechtov, ľudskú psychiku... Orechy sú bohaté i na vitamíny skupiny E, B, stopové prvky a minerály ako horčík, meď a zinok . Výskumy dokázali, že majú tiež protirakovinový a antioxidačný účinok. Tyčinka simply nut neobsahuje cholesterol, je bez umelých farbív, bez konzervantov. Obsahuje kvalitné suroviny orechov a cereálií. Ideálne spojenie surovín v tyčinke vám dodá tú správnu energiu na celý deň.

Fit snídaně


08/2012
Fit snídaně
 - raňajkové cereálie príchuti medu a lieskových orechov. Zastúpené ovsené vločky spojené s cereáliami premiešané lieskovými orechmi, strúhaným kokosom a medom dodajú výbornú chuť. Stačí pridať mieko, jogurt alebo i v sa- motnom prevedení sú dobrým ranným základom pre naštartovanie sa na celý deň.

BIP


07/2012
SPIDERMAN
- licencia od jeho uvedenia je jedným z ko- merčne najúspešnejších titulov vydavateľstva Marvel. Postavu vytvorili autor Stan Lee a výtvarník Steve Ditko. Ktože by nechcel byť taký úžasný a obľúbený??? Síce večne zamotaný v sieti pavučín, no vždy v pravý čas na pravom mieste.
A navyše každá cukrovinka obsahuje hračku, pripadne samolepky obľúbeného hrdinu.

TAPAS


07/2012
TAPAS
- opečený chrumkavý chlebík na slnečnicovom oleji ochutený jemnou príchuťou cesnaku a petržlenu alebo príchuti paradajajok s decentným doladením koreninovej byliny oregana vám zaženie hlad a zasýti na dobu pred hlavnými jedlami. Idaálny na párty, pohostenie, ku grilu,... skrátka malá dobrota k pochuteniu si. V sáčiku nájdete plovičné ochutené bagetky-malé chlebíky, ktoré môžete i ďalej dochutiť roznymi salsami/ omáčkami v podobe máčania.

CHALLENGER06/2012
CHALLENGER
- cereálne tyčinky z kvalitných surovín sú šetrné k vášmu zdraviu vďaka obsahu vlákniny, vitamínov, minerálov a stopových prvkov, zároveň neobsahujú konzervanty a trans-nenasýtené mastné kyseliny. 
Zmiešaním obilných vloček s ovocím, čokoládou alebo orechmi tvoria ideálnu chuť tyčinky. Vďaka tomuto zloženiu je Challenger vyváženým zdrojom dlho a rovnomerne
sa uvolňujúcej energie. Vyrába sa v 4 príchutiach, z nich sú 2 bez polevy: orech, brusnica&malina
a 2 v poleve: banán v poleve a čokoláda v poleve.
CHALLENGER je vhodný pred športovým výkonom, pri záťaži, pri účení,...

BIP žuvačky05/2012
Hello Kitty bubble gum
- ovocná žuvačka, kde
po rozbalení okrem žuvačky nájdete samolepku Kitty.

FINI želé


05/2012
FINI
- vyberte si želé extra kyslej príchuti melónu
stočené do špirály alebo jahodové nite/laná
s posypaným kyslým cukrom v sáčiku.

MUFFINS


04/2012
Muffins - kyprený koláčik plnený kakaovou plnkou, je vynikajúca maškrta nielen pre deťúrence.

FINI žuvačky


03/2012
FINI
- žuvačky s osviežujúcou príchuťou letného ovocia.
Bezlepkové výrobky.

MAROKANKA


02/2012
SOCO - Marokánka
sójová tyčinka namiešaná s arašidami a hrozienkami obliata v mliečnej poleve.

FINI želé


01/2012
FINI
ovocné želé pelendreky a žuvačky príchuti mojito.

BERSI snack wasabi koule


11/2011
BERSI snack wasabi koule 120g
- výrobok extrudér,novou príchuťou japonského zeleného chrenu vzniká zaujímavá pálivá chuť. Ostrosť pochádza z obsahu izotiokyanátov, je horčicového typu, dráždi viac dýchacie cesty, ako jazyk. Pri výrobe sa používa vysoko kvalitný palmový olej obsahujúci vit. E, ktorý nás chráni pred civilizačnými chorobami. Výrobok neobsahuje žiadny geneticky modifikovaný organizmus, je vyrobený z GMO „free" surovín.

SIMPLY NUT


09/2011
SIMPLY NUT
- orieškové tyčinky s ovocím v jogurte bez trans-mastných kyselín. Tyčinky s orieškami obsahujú OMEGA 3 nenasýtené mastné kyseliny, bohaté na vitamíny skupiny B, minerály a stopové prvky. Tyčinky simply nut neobsahujú cholesterol, sú bez konzervantov a bez umelých farbív... Jedinečná chuť spojenia orechov a ovocia.

FINI želé


07/2011
FINI
- nové príchute a tvary ovocných želé cukroviniek.

BIP žuvačky

 
06/2011
BIP
- v portfóliu žuvačiek ponúkame ďalšie nové druhy ovocných žuvačiek s pútavým motívom, či už CAMEL, NUCLEAR alebo SMILING gum.

COMBO s konopným semienkom05/2011
COMBO s konopným semienkom 58g - dvojfarebná sójová tyčinka v tmavej poleve, nový výrobok rozširujúci radu COMBA s veľkým potenciálom.
Obal ladený „s maskáčovým" motívom doplnený
o marihuanové lístočky v zelenom prevedení so zeleným názvom COMBO, je jasne rozlíšený od klasického comba. Tyčinka je opäť zameraná na energetickú hodnotu „soya energy bar", ktorá osloví skupinu teenegerov od 13 rokov. Tyčinka je vhodná pre bezlepkovú diétu.

BERSI cereal dúhové guľôčky

04/2011
BERSI cereal dúhové guľôčky
120g - extrudovaný kukuričný výrobok ovocno-sladkej chuti, tvaru farebných guľôčok, vyrobený špeciálne pre deti, bez umelých farbív - použité sú len prírodné farbivá, farebnosť guľôčky nájdete aj vo vnútri po rozhryznutí, 4 farebné prevedenia guľôčok znázorňujú 4 ovocné príchute: lesná jahoda, jablko, pomaranč a citrón.

BERSI snack vostrý koule

04/2011
BERSI vostrý koule chilli & limetka 120g
 - extrudovaný výrobok. Kombináciou sladkej chilli a citrusovým podtónom limetky vzniká zaujímavá príchuť sladko-kyslo-pálivá. Výrobok spadá do rady Bersi snack koule. Pri výrobe sa používa vysoko kvalitný palmový olej obsahujúci vit. E, ktorý nás chráni pred civilizačnými chorobami. Ďalej výrobok neobsahuje žiadny geneticky modifikovaný organizmus = je vyrobený z GMO „free" surovín.

BIP ventilátor04/2011
2 v jednom: jahodová lízanka a hračka vo forme ventilátora, ktorá zostáva po minutí lízanky. Zabudovaný ventilátor
s motívom rôznych licencií: "autíčka CARS", „MICKEY" "Hello Kitty" alebo „medvedíka Pooh". V horúcich dňoch sa deťúrence môžu chladiť a zároveň lízať lízanku. Lízanka má praktický uzáver, a tak hocikedy si lízanku môžu odložiť.

SIMPLY NUT


04/2011
Orieškové tyčinky
pod logom Bersi s vyšším podielom sušeného ovocia, ktoré si sušením zachovávajú vitamíny, vlákninu a minerálne látky. Tyčinky sú vyrábané z kvalitných surovín, t.j. orechov /mandle, kešu, pistácie, lieskové orechy, arašidy,.../ a sušeného ovocia /brusnice, višne, limeta, marhuľa,.../,... Ideálna tyčinka s veľkými kúskami orechov
v spojení s osviežujúcim ovocím. Vyrábajú sa v 4 príchutiach: limeta & orechy 35 g, marhuľa & kešu 35 g, brusnica & mandle 35 g, višňa & mandle 35 g. Tyčinky Simply nut sú bez chemických farbív.

BERSI oriešky

   

03/ 2011
BERSI
oriešky v cestíčku 5 príchutí:
- arašidy pikant
- arašidy wasabi
- kešu pikant
- kešu syr 
- mandle pikant
Všetky druhy orechov sú balené v ochrannej atmosfére dusíka. Krajina pôvodu je podľa druhu orieškov: arašidy Argentína alebo USA, kešu India, mandle Kalifornia. Ochutnajte 2 nové príchute: arašidy wasabi a kešu syr. Balenie - obal sa skladá z 3-och vrstiev fólií: PP/PET/PE, ktoré spĺňajú podmienky pre styk s potravinami.

BIP Cars

 
  
01/ 2011
BIP
- novinky z licencie CARS a Disney-MICKEY.

BIP licencie
11/ 2010
BIP Holland
- nové licencované cukrovinky: Hello Kitty, Shrek, Cars, Toy story, SuperHero,... cukrovinky s hračkou.

FINI


11/ 2010
PELENDREKY
- ovocné želé v uzatvárateľnom boxíku tvaru pásika alebo rúrky. Želé rôznych príchutí: jahoda, malina, jablko, cola,... s kyslým cukrom i bez cukrového posypu.

ROLLER
11/ 2010
ROLLER
- extra kyslý ovocný pásik buď príchuť jahody, jablka alebo ovocia stočený do tvaru slimáka. Obľúbenej extra kyslej príchute.

MON croissant11/ 2010
MON croissant
- typický tvar croissantu je zachovaný. Cesto zrolované a vytvarované v tvare lupáčika, čo je predchodca croissantu. Mon croissant nájdete v dvoch príchutiach: cacao a vanilka u nás najobľúbenejšie plnky. Krém sa vyrába z tých najlepších surovín, ktoré sú nakupované v EU: múka, kakaový a vanilínový prášok zo Španielska, kvalitný margarín z Belgicka... 
Ide o raňajkové, desiatové menu, vhodné nielen pre školákov ale aj pre dospelých.

Fit müsli brusnicová


10/ 2010
Fit müsli brusnicová
30g - opäť ideálne spojenie pšeničných a ovsených vločiek s ovocím. Vďaka svojmu zloženiu je fit brusnicová prirodzeným zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, neobsahuje repný cukor a žiadne chemické konzervanty. Vysoký podiel zložených sacharidov, ktoré sa vstrebávajú pomaly a pozvoľna, zabránia návalom hladu v dopoludňajších hodinách a pomôže zachovať perfektnú koncentráciu. Müsli predstavuje ideálny zdroj energie na celé doobedie, ktorú všetci potrebujeme.

Brigit


                
09/ 2010
BRIGIT
- tyčinka so sójou a kokosom 50g. Lahodná sójová tyčinka vhodná aj pre celiakov. Zaujímavý obal v matnom prevedení, dodáva tyčinke luxusný nádych.

NIOBE


09/ 2010
NIOBE
- lahodná kakaová kocka ľadovej chuti, je vyrobená z kvalitných surovín. Jednotlivé ľadové kakaové kocky sú samostatne balené v rôznych farebnych obaloch a následne vkladané do farebného kornútu.

FINI


05/ 2010
FOOTBALL & DESTROYER
žuvačky značky FINI - bezlepkové výrobky, bez glutamánu.
Football žuvačky s jahodovou náplňou v tvare futbalovej lopty, 1 kus obsahuje 4 žuvačkové lopty zabalené v jednom obale s futbalovým motívom. DESTROYER - žuvačka
s lávovým efektom na povrchu a vo vnútri kyslá tekutá náplň. Každý lávový kameň je zabalený v samostatnom obale.

The Simpsons


05/ 2010
The Simpsons
- jahodová lízanka v tvare cumlíka
s uzatvarateľným krytom a s hračkou obľúbeného motívu postavičiek The Simpsons. Po minutí lízanky, zostane  hračka - odznak, ktorý sa jednoducho pripevni na oblečenie, tašku,...

Sójový suk DIA

  
04/ 2010
SÓJOVÝ SUK diabetický 40g
- ako už názov výrobku naznačuje, ide o DIA výrobok s vysokým obsahom vlákniny. Sukje vyrobený priamo na mieru zákazníkov trpiacich ochorením Diabetes Mellitus (cukrovkou). Všetky použité suroviny sú vhodné pre diabetikov a zároveň garantované dodávateľom. DIA suk neobsahuje žiadny repný cukor. Dôležitým benefitom je vysoký obsah vlákniny až 8,32g pri 100g výrobku. Výrobok je bezlepkový, opäť vhodný aj pre celiakov.

Fit fruit BIO03/ 2010
FIT fruit BIO jahoda & FIT fruit BIO višňa - úplne nové dve BIO príchute tyčiniek z rady fruitov. Technologická výroba fruitov je zachovaná, len všetky suroviny sú v BIO kvalite. Podiel ovocia je opäť vyšší než 40%, u fit fruit bio jahody je 44% a pri višni 43,5%. Obe hlavné suroviny sú z rady lyofilizovaného ovocia. Lyofilizácia je náročný proces sušenia ovocia marazom, pri ktorom sú zachované všetky pozitívne vlastnosti čerstvého ovocia. U jedného kusu tyčinky fit fruitu BIO jahody 23 g v danom prepočte máme obsah čerstvých jahôd až 26 g. A v jednom kuse fit fruitu BIO višne 23 g nájdete 11 g čerstvých višní. Veľké množstvo ovocia v daných tyčinkách je vidno už na prvý pohľad. Tyčinky fit fruit BIO sú ideálnym zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, s nízkym obsahom glykemického indexu, čiže energia bez výčitiek. Chutia vynikajúco.

Maxínek

03/ 2010
MAXÍNEK -
novinka v portfóliu ONEŠ, ide o kukuričné chrumky
bez pridanej soli. Týmto výrobkom chceme osloviť hlavne mamičky, ktoré deťúrencom kupujú rôzne maškrty
na potlačenie hladu. U Maxínka si môžu byť isté, že pre svoje dieťatko robia len to najlepšie, budú papať zdravšie. U menších detí sú chrumky veľmi obľúbené a skoro každá mamina ich má pripravené vždy nablízku. Preto veľkosť chrumky je prispôsobená detskej ručičke. Keďže ide o bezlepkovú potravinu, samozrejme chceme osloviť aj vzrastajúcu skupinu celiakov.

Fit müsli jahodová

 
02/ 2010
Fit müsli jahodová 30g - skvelá nová príchuť v portfóliu FIT müsli nepolievaných. Príchuť jahôd je všeobecne najobľúbenejšia nielen u detí ale i dospelých.  Opäť ideálne spojenie pšeničných a ovsených vločiek s ovocím. Vďaka svojmu zloženiu je fit jahodová prirodzeným zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, neobsahuje repný cukor a žiadne chemické konzervanty. Vysoký podiel zložených sacharidov, ktoré sa vstrebávajú pomaly a pozvoľna, zabránia návalom hladu v dopoludňajších hodinách a pomôže vám zachovať perfektnú koncentráciu. 
Neodolateľná chuť jahôd.

FINI

 


02/ 2010
FINI - koncom januára 2010 Úsovsko SK, začala spoluprácu s najväčším svetovým výrobcom želé cukroviniek v Európe s firmou Sánchez Cano. Naše portfólio sa týmto rozrastlá o ďalšiu skupinu želé
a marshmallow curkoviniek rôznych zaujímavých tvarov, vrátane plnených žuvačiek s ovocnými tekutinami.

CHEESE UPS


01/ 2010
CHEESE UPS - zemiakovo syrový snack
najsyrovejší slaný snack
43% skutočného syru
nesmažený, pečený v rúre
prírodné suroviny
vysoký obsah vápnika
nízky obsah tukov
0% trans tukov
bez konzervantov
bez GMO surovín
bez glutamánu
výrobok pre celiatikov
štyri príchute: klasik syr, šunka & syr, feta & špenát, paradajky & olivy.

BERSI CHIPSY

11/ 2009
BERSI CHIPSY - zemiakové lupienky
z vysoko kvalitných odrodových zemiakov, ktoré zaručujú vynikajúcu chrumkavú chuť výrobku. Lupienky sú balené
v ochrannej atmosfére dusíka. Na trh prichádzame s tromi druhmi, ktoré sú vo všeobecnosti obľúbené medzi príchuťami: soľ,  slanina a paprika.

BERSI snack SÝROVÉ KOULE

09/ 2009
"SÝÝÝROVÉ KOULE" - extrudovaný výrobok
z rady chrumiek sa vyznačuje lahodnou chuťou syru, v tvare vačších guličiek, bez GMO surovín. Pri výrobe sa používa vysoko kvalitný palmový olej obsahujúci vitamín E, ktorý nás chráni pred civilizačnými chorobami. Dostať
v dvoch baleniach
60 g a 120 g.

Fit Snídaně v nových obaloch

05/ 2009
V súčasnej dobe uvádzame na trh chutné chrumkavé müsli pod značkou Fit Snídaně v nových obaloch.
K dispozícii sú 4 príchute: orechové s kúskami čokolády - NOVÁ RECEPTÚRA, malinové s brusnicami, marhuľové
s jogurtom a NOVINKA jahodové.

TUBES želé


07/2015
FINI TUBES
90g - plnený pelendrek tvaru rúrky s príchuťou broskyne alebo višne posypaný kyslým cukrom. Dve dané novinky doplňajú želé radu cukroviniek.

MINIONS MARSHMALLOW
MICKEY & MINNIE
TUBES želé
JUMBO TORNADO
MEGATATOOS žuvačka
HORS drops
Chrumkavé jabĺčka
FROZEN & ANGRY BIRDS
Hello Kitty
Crunchy
BONGO
BERSI VRUTY
ONE DIRECTION
ZOMBIE žuvačka
MON cereal snack DARK
KRÓWKA
ANGRY BIRDS žuvačka
PEPPA PIG
ANGRY BIRDS
BERSI čoko guľôčky
BOOOM cukrík so žuvačkou
Lízanka bez cukru
Béé Béé ovečky
Fit NATURE
MON croissant DUO
BRIGIT 90g
Zimné vriácie
MON cereal snack
Shooter Tornado
Arašidy
Minnie a Monster
KLET´S
FRYX STICKS
BURGER
BONGO
SIMPLY NUT
Fit snídaně
BIP
TAPAS
CHALLENGER
BIP žuvačky
FINI želé
MUFFINS
FINI žuvačky
MAROKANKA
FINI želé
BERSI snack wasabi koule
SIMPLY NUT
FINI želé
BIP žuvačky
COMBO s konopným semienkom
BERSI cereal dúhové guľôčky
BERSI snack vostrý koule
BIP ventilátor
SIMPLY NUT
BERSI oriešky
BIP Cars
BIP licencie
FINI
ROLLER
MON croissant
Fit müsli brusnicová
Brigit
NIOBE
FINI
The Simpsons
Sójový suk DIA
Fit fruit BIO
Maxínek
Fit müsli jahodová
FINI
CHEESE UPS
BERSI CHIPSY
BERSI snack SÝROVÉ KOULE
Fit Snídaně v nových obaloch
TUBES želé